Jak postupovat

Jak „adoptovat“ syrské dítě na dálku

  1. Vyberte si konkrétní dítě z databáze dosud neadoptovaných dětí. 
  2. Kontaktujte předsedu viz kontakty. Předseda Vám zašle informace o dítěti, způsobech plateb a odkaz na darovací smlouvu k vyplnění, případně si stáhněte Darovací smlouvu a Podmínky ADOPCE SÝRIE.
  3. Vyplňte darovací smlouvu pro Vámi vybrané dítě – je třeba uvést Vaše jméno a kontaktní údaje a vybrat způsob a frekvenci plateb.
    Darovací smlouvu pak:
    1. dvakrát vytiskněte, podepište a odešlete na adresu: Společenství pomocníků řádu sv. Lazara, z.s., Sv. Čecha 63, 566 01 Vysoké Mýto,
    2. případně podepište a naskenujte na info@adopcesyrie.cz následně Vám přijde akceptace uzavření smlouvy (v souladu s Občanským zákoníkem v platném znění).
  4. Zašlete platbu na číslo účtu uvedené na smlouvě. Jako variabilní symbol uveďte číslo dítěte. V okamžiku, kdy od vás obdržíme i platbu, nabude adopce platnosti a bude Vám zaslán adoptivní list dítěte, potvrzení o daru a ostatní informace.

 

Přijít můžete také osobně do naší kanceláře, a to od pondělí do pátku mezi 8:00 a 15:00 hod. adresa: Sv. Čecha 63, 566 01 Vysoké Mýto, a vše vyřídíme na místě